KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14498550
nr 1449 8550
Herman Müller
(1840-1919), Sverige
"Fiskartorpet". Signerad, daterad 1897,37x49, yttermått inklusive ram: 52x65, akvarell
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 februari 2022
kl 20:46:57
20/2 20:13:34
Herman Müller
Läs mer om Herman Müller